FIU000310 - licencja rządowa

Eesticonsulting.pl

Twoja firma w Estonii

Home Tłumacz przysięgły języka estońskiego

 

 

Tłumacz przysięgły języka estońskiego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z usług kancelarii Eesticonsulting.pl . Oferujemy Państwu tłumaczenia przysięgłe z języka estońskiego na język polski i odwrotnie.

Do niedawna w branży z ust do ust przekazywane były informacje, że nie ma jeszcze na rynku tłumacza przysięgłego polsko-estońskiego. Obecnie na rynku jest 2 tłumaczy przysięgłych estońsko-polskich , z którymi Eesticonsulting.pl ma nawiązaną ścisłą współpracę.

 

Gdzie jesteśmy?

Cennik tłumaczeń przysięgłych

Cennik tłumaczenia przysięgłego przygotowywany jest na podstawie wyceny indywidualnej.  Oto orientacyjna cena za stronę przeliczeniową.

€50za stronę przeliczeniową
Zamów tłumaczenie

Tłumaczenia pisemne

Nasze biuro tłumaczeń i oferuje zarówno tłumaczenia pisemne i ustne, a także tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów medycznych, informatycznych przede wszystkim prawniczych. Chodzi tutaj o tłumaczenia dokumentów takich jak notaryzacje, tłumaczenie przysięgłe Apostille oraz innych dokumentów rejestrowych z estońskiego KRS-u (RIK).

Ponadto wykonujemy usługi tłumaczeniowe dokumentów z rozliczeń podatkowych (polski i estoński PIT) oraz teksty z zakresu finansów i bankowości – tłumaczenia dokumentów akredytywy bankowej, umowy rachunku bankowego.

 

Tłumaczenia ustne

Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę w zakresie ustnych tłumaczeń z języka estońskiego na język polski. Zazwyczaj pomagamy w tłumaczeniach klientom podczas różnego rodzaju spotkań z klientami, przesłuchań, zeznań i rozpraw natury cywilnej czy karnej. Żeby uzyskać licencję na kryptowaluty w Estonii czy też inną licencję finansową – konieczne jest odbycie spotkania w estońskim Financial Intelligence Unit (FIU), a oni posługują się w procedurach administracyjnych wyłącznie w języku estońskim.

 

Rodzaje tłumaczeń

  • dokumenty dotyczące rejestracji samochodów 
  • tłumaczenia stron internetowych na język estoński
  • tłumaczenia ofert handlowych
  • tłumaczenia prospektów oraz oraz instrukcji
  • tłumaczenia dokumentów personalnych (listy motywacyjne, CV)
  • tłumaczenia świadectw, dyplomów, prac magisterskich, licencjackich, doktorskich 
  • tłumaczenia Apostille
  • tłumaczenia dokumentów od notariusza
  • tłumaczenia uchwał zarządu oraz udziałowców

 

 

Kancelaria podatkowa w Estonii

Polska kancelaria podatkowo-prawna w Estonii. Jeżeli potrzebujesz opinii prawnej, porady podatkowej lub chcesz zarejestrowac już spółkę i korzystać z przywilejów podatkowych Estonii, skontaktuj się z nami.