FIU000310 - licencja rządowa

E-rezydencja

Home E-rezydencja

Quick Contact

You must not lose faith in humanity. Humanity is an ocean; if a few drops of the ocean are dirty, the ocean does not become dirty.Mahatma Gandhi

Oferty

E-Rezydencja
1.30 MB

Rejestracja firmy
1.22 MB

Rejestracja firmy
1.22 MB

E-Rezydencja

Zdobądź kartę „E-residency” i stań się członkiem światowej społeczności, która ma bezpośrednie podłączenie do estońskiego rynku z jakiegokolwiek miejsca na świecie.   Nie musisz jechać do Estonii , żeby wyrobić kartę.  Eesticonsulting.ee pomoże Ci przejść przez szereg formalności.

E-Rezydencja umożliwi Ci przede wszystkim:

 

  • rejestrację spółki bez wychodzenia z domu
  • założenie rachunku bankowego lub procesora płatniczego
  • komunikację z urzędami estońskimi
  • podpisywanie umów ( podpis elektroniczny )

FINANCIAL PLANNING STRATEGIES

Chcesz się stać posiadaczem tej karty? Możemy Ci pomóc ją uzyskać. Nie musisz znać estońskiego.  Zgłoś się jak najszybciej do eesticonsulting.ee, gdyż czas jej wyrobienia to od 4 do 8 tygodni.   Warto jednak poczekać i dołączyć do digital nation.

Ile kosztuje wyrobienie karty?

Jeśli zamierzasz otworzyć firmę w Estonii i podjąć z nami współpracę, uzyskanie tej karty będzie dla Ciebie bezpłatne. W przeciwnym wypadku trzeba zapłacić 100 EUR (opłata skarbowa) oraz 50 EUR za naszą pomoc w przygotowaniu aplikacji i procesowaniu zamówienia.

Jak długo to trwa?

Estońska karta cieszy się bardzo duża popularnościa, stad bieżący czas oczekiwania (sierpień 2018) wynosi od 4 do 8 tygodni.

Gdzie odebrać kartę?

Nie musisz jechać do Estonii, żeby odebrać kartę.  Rząd Estoński nie wyśle Ci karty kurierem z uwagi na nadużycia.  Sprawa ogranicza się do 1-krotnej wizyty w Konsultacie Estonii w Warszawie.  To tam będziesz musiał stawić się po odbiór karty.

Co zawiera pakiet ``E-residency``?

Pakiet zawiera przede wszystkim kartę identyfikacyjną z mikrochipem oraz urządzenie USB,  do którego wsuwa się kartę.  Wszystko podłącza się do komputera i można już składać podpisy elektroniczne gdziekolwiek – czy to na wniosku do sądu o rejestrację spółki czy to w sprawie zarejestrowania domeny albo podpisania umowy z klientem.

Mam już kartę i co dalej...

Jeśli poradziłeś sobie sam z kartą , zapraszamy do eesticonsulting.ee na założenie firmy w Estonii.  Przygotowaliśmy dla Ciebie konkurencyjną ofertę.
ANALYZE YOUR BUSINESS

ANALYZE YOUR BUSINESS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

BUSINESS STRATEGIES

BUSINESS STRATEGIES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.