FIU000310 - licencja rządowa

Eesticonsulting.pl

Twoja firma w Estonii

Szybki kontakt

You must not lose faith in humanity. Humanity is an ocean; if a few drops of the ocean are dirty, the ocean does not become dirty.Mahatma Gandhi

Usługi prawne AML dot. przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu

Dzięki naszej współpracy z wysokiej klasy specjalistami AML CTS instytucji bankowej – nasi prawnicy posiadają niszowe, kluczowe know-how w dziedzinie przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy.

Nasze usługi kierujemy do wybranych grup docelowych, które sa instytucjami obowiązanymi

 1. Przedsiębiorcy, których działalność polega na tworzeniu osób prawnych ( zakładaniu spółek prawa handlowego) oraz świadczeniu usług nominee director lub nominee shareholder
 2. Przedsiębiorcy, którzy zapewniają adres siedziby do prowadzenia działalności gospodarczej lub adres korespondencyjny ( wirtualne biura)
 3. Powiernicy trustu
 4. Kantory kryptowalutowe oraz firmy, które umożliwiają prowadzenie własnego portfela kryptowalutowego
 5. Fintechy – programy związane z inżynierią finansową – zakładanie rachunków bankowych
 6. Pozostałe usługi finansowe

Polityka przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu

Nasza usługa polega na analizie Państwa działalności biznesowej i przygotowaniu dedykowanej dla Państwa polityki przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy.  Polityka ta zawiera m.in następujące elementy:

 1. Ocena ryzyka prania pieniędzy i finansowania terroryzmu
 2. Opracowanie procedury nalezytej staranności, którą powinni stosowąć przeszkoleni pracownicy instytucji obowiązanej
 3. Identyfikacja i weryfikacja tożsamości klientów, w tym określenie beneficjentów rzeczywistych – osób fizycznych, które kontrolują dany podmiot
 4. Monitorowanie bieżących stosunków gospodarczych z klientem
 5. Katalog uproszczonych środków bezpieczeństwa finansowego
 6. Katalog wzmożonych środków bezpieczeństwa finansowego
 7. Zdefiniowanie poziomów i determinantów ryzyka prania brudnych pieniędzy
 8. Weryfikacja PEP-ów – osób lub ich rodzin , które piastują wysokie stanowiska polityczne
 9. Monitorowanie i typowanie transakcji
 10. Przechowywanie dokumentacji AML.
Szkolenia SKYPE

Szkolenia SKYPE

Oferujemy dedykowane szkolenia SKYPE w j.angielskim, j.niemieckim lub j.polskim

Usługi doradcze

Usługi doradcze

Zredagowanie polityki AML , analizy ryzyk oraz procedur.

Licencja na sprzedaż BTC - kantor oraz portfel

Proste recepta na rozpoczęcie biznesu opartego na kryptowalutach. Czy zakładasz portfel, w którym będziesz przechowywał pieniądze klientów czy kantor – nie ma znaczenia. Pomożemy Ci w 30 dni wystartować z kryptobiznesem. Przeczytaj dlaczego akurat w Estonii?

Założenie spółki OÜ

Pierwszym krokiem będzie założenie spółki OU na prawie estońskim .  Co prawda prawo pozwala wnioskować o licencję na sprzedaż krytpowalut spółkom zagranicznym spoza Estonii oraz oddziałom tych spółek zarejetrowanych w Estonii, jednakże  jak wynika z naszego doświadczenia – 97,9% success rate dotyczy spółek OU zarejestrowanych w Tallinie.

 

I tutaj mamy do wyboru rejestrację spółki estońskiej poprzez:

 • kartę e-Residency – składacie Państwo podpis elektroniczny na wniosku  który w Waszym imieniu przesyłamy do sądu rejestrowego w Tartu – RIK
 • przyjeżdżacie do Tallina i razem udajemy się do notariusza
 • POA – Power of Attorney – udzielacie pełnomocnictwa w Waszym kraju zamieszkania – przesyłacie UPS-em lub DHL-em pełnomocnictwo w formie aktu notarialnego do Tallina – a nasz prawnik udaje się do notariusza i rejestruje spółkę jako pełnomocnik w Waszym imieniu – komplet dokumentów wysyłamy do Was kurierem

Jeżeli nie chcecie czekać,  macie możliwość zakupu spółki OU, a opcje są następujące:

 • Zakup gotowej spółki OU bez licencji
 • Zakup gotowej spółki z nadaną licencją krypto – ale o tym później

 

Kompletowanie dokumentów do licencji

Zanim w ogóle podejdziemy do próby złożenia wniosku o rejestrację licencji – musimy zdać sobie sprawę, że nie jest to proces automatyczny i każda firma jest bardzo wnikliwie sprawdzana.

Nie tylko firma, ale również jej zarząd , udziałowcy oraz tzw.  beneficjenci rzczywiści (BO) a także – UBO – Ultimate Beneficial Owners.  Nie będe rozpisywał się na temat znaczeń poszczególnych określeń.  Po prostu dla regulatora rynku – czyli Financial Inteligence Unit ( skrót FIU) istotne jest, kto jest w zarządzie ( board of directors ) oraz kto ma rzeczywista kontrolę nad spółką ( kto ma więcej niż 25% głosów na zgromadzeniu wspólników )

Dokumenty, które będą wymagane do nadania licencji:

 •  Świadectwo niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego (KRK) – w formie papierowej uzyskanej w Punkcie Informacyjnym lub drogą korespondencyjną przetłumaczone przysięgle na j.angielski lub j.estoński (apropos estońskiego – nie ma takiego przysięgłego w Polsce – nisza rynkowa 😉 )
 • Kopia wierzytelna (True Copy) paszportu lub dowodu osobistego z tłumaczeniem przysięgły na j.angielski lub j.estoński
 • CV osoby, która  reprezentuje podmiot
 • Osoba odpowiedzialna , która będzie zajmowała się prewencja w zakresie AML / CTS – przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy – tzw. MLRO person – może to być ta sama osoba, która jest w zarządzie – polecamy odbyć serię e-learningowych szkoleń dot.  AML / CTS / KYC

 

Rodzaje licencji i koszty wydania

Mamy 2 rodzaje licencji wydawanych przez FIU podmiotom zajmujących się kryptowalutami:

 • providers of a service of exchanging a virtual currency against a fiat currency –  tutaj sprawa jest jasna – chodzi o prowadzenie kantoru wymiany walut krypto na FIAT i odwrotnie
 • providers of a virtual currency wallet service – tutaj chodzi o zarządzanie portfelami krypto klientów

Za każdą licencję musimy zapłacic 345 € state fee – opłaty należnej FIU.   Czas rozpatrzenia wniosku do 30 dni od momentu jego złożenia.  Z naszego doświadczenia wynika, że FIU bierze się za sprawę stosunkowo szybko i procedura jest taka – albo wzywają do wykonania poprawek albo wydają licencję.

Czas uzyskania licencji na podstawie naszego doświadczenia to od 15 do 25 dni.  Obecnie staramy się najpierw skompletować wszystkie dokumenty , a dopiero potem składać wniosek  tak, aby FIU nie miało zastrzeżeń.

 

Polityka wewnętrzna AML

To dokument na 30-35 stron A-4 w j.estońskim – to taka wewnętrzna procedura, która jest wymagana przez ustawodawstwo estońśkie – Money Laundering and Terrorist Financing Prevention Act – mozna zapoznać się z nim tutaj.

To najważniejszy dokument , który pozwoli uzyskać licencję, ale też będzie stanowił drogowskaz dla przedsiębiorcy, aby nie naruszyć ustawy – gdyz złamanie tej ustawy i zła identyfikacja klienta, a także przymrużenie oka na sprawy AML /CTS mogą spowodować odpowiedzialnośc karną po stronie przedsiębiorcy jak i milionowe kary w EURO.

 

Zatem taka polityka wewnętrzna prowadzona jest przez naszego zaufanego prawnika, który przez 10 lat tworzył takie dokumenty dla największych banków i instytucji pozabankowych – finetechów.  Jest to osoba zaznajomiona ze specyfiką nowych technologii, w szczególności z łańcuchami bloków.  Polityka AML wysyłana jest do Panstwa akceptacji, następnie do akceptacji FIU i jest akceptowana albo FIU wzywa do dokonania poprawek.

 

Konto bankowe

Estońskie banki nie są przygotowane na obsługę klientów, którzy sprzedają kryptowalutę- pomimo tego, że prawodawstwo estońskie z otwartymi ramionami faworyzuje biznesy oparte na łańcuchu bloków.

Oczywiśćie służymy pomocą w otworzeniu konta bankowego w bankach takich jak : LHV PANK ( estońśki kapitał ) , SWEDBANK ( szwedzki kapitał ), jednakże przedmiot działalności – to nie może być krypto.

Takie konto można otworzyć do działalnośći pomocnicznej.  Dla krypto proponujemy Państwu 2 opcje:

 • otworzenie konta bankowego w kraju EU/EEA w banku, który jest przyjazny kryptowalutom – z dokumentacją Apostille , tłumaczeniami przysięgłymi
 • otworzenie dodatkowych kont PSP – Payment Service Provider – instytucjach pozabankowych, które akceptują klientów kryptowalutowych – takie rozwiązania dostępne są na Łotwie i Litwie.

 

Podatki, podatki – nikt ich nie chce płacić

W Estonii najważniejszą zaletą pod kątem podatków dochodowych – jest ich odroczenie do momentu dystrybucji zysków.  Co kryje się pod pojęciem dystrybucji zysków? A no na przykład wypłata dywidendy.

Kto wypłaca dywidendę w Polsce ze spółki z o.o.? Nikt o zdrowych zmysłach! Dlaczego? Dlatego, że aby wypłacić dywidendę – trzeba zapłacić CIT , a potem 19% od zysków – któż chce płacić 38% podatku?  Ludzie, którzy pracują na etatach – napewno nie przedsiębiorcy.

 

Przedsiębiorcy chcą inwestować, a Estonia jest jak III filar – jak plany kapitałowe emerytalne –  nie wypłacisz z rachunku – nie ma podatku.  Z roku na rok – bez ograniczeń czasowych.
Estonia jest zatem dla inwestorów – również inwestorów ze źródeł pasywnych – funduszy inwestycyjnych,  działalności spekulacyjnej opartej na sprzedaży akcji / udziałów, a także dla działalności związanej z kryptowalutami.

 

Kancelaria podatkowa w Estonii

Polska kancelaria podatkowo-prawna w Estonii.  Jeżeli potrzebujesz opinii prawnej, porady podatkowej lub chcesz zarejestrowac już spółkę i korzystać z przywilejów podatkowych Estonii,  skontaktuj się z nami.

Wirtualne biuro.

Quick Contact

You must not lose faith in humanity. Humanity is an ocean; if a few drops of the ocean are dirty, the ocean does not become dirty.Mahatma Gandhi

Oferty

E-Rezydencja
1.30 MB

Rejestracja firmy
1.22 MB

Rejestracja firmy
1.22 MB

Company registration

Our company offers registration of OU companies in Estonia. Read the information on this page and give us the registration of the first company. How to encourage you to familiarize yourself with our offer?

Income tax on legal entities in the EU

 • % podatku
Your LLC company. earned PLN 200,000 net of net profit in a given tax year.

In Poland you will pay 19% tax x 200,000 PLN = 38,000 PLN CIT, that is, the company’s account will be 200,000 PLN – 38,000 PLN = 162 000 PLN.

You are entering the new tax year with the amount of PLN 162,000.

In Estonia, you pay 0% (under the condition of no dividend payment), that is, you enter into a new tax year with a full amount of PLN 200,000

Tax incentives in Estonia

 • the possibility of establishing a 1 person z.o.o. (OU) with one shareholder and one director in the same person without any difficulties and visits to a notary
 • 0% Corporation Tax tax (legal entities) on condition of no dividend payment, representation costs
 • No withholding tax in case of dividend payment (Estonia does not distinguish the tax on dividends – there is no double taxation there).
  the possibility of starting a company from scratch using the so-called e-Residences without a visit to Tallinn
  the opportunity to purchase a company remotely using the Power of Attorney
 • the possibility of buying a ready company

What you need for registration
To register a company, we need:

company’s name
capital (minimum EUR 2,500)
core business
basic board and shareholder documents (passport or ID card) and proof of address.

This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

No items found

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Request a Call Back

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at the faucibus mi arcu vitae tortor corper viverra corper viverra.

Call (888) 123 - 4567

DARMOWA KONSULTACJA

Skorzystaj z porady prawnej specjalistów

0% podatku dochodowego

Estonia ma wyjątkową zaletę, która przyciąga inwestorów z całego świata.  Jeśli spółka estońska nie wypłaca dywidend, nie płaci podatku.  To tak jakby 0% podatku. Dowiedz się więcej.

Firma w Estonii

Separator-Image-White

Rejestracja firmy czy spółki w Estonii zajmie Ci tylko 2 dni robocze. Najlepiej zrobić to za pomocą karty e-Residence. Nasza firma pomoże Ci zarejestrować spółkę w Estonii i doradzi w kwestiach prawnych i podatkowych.

E-Rezydencja

Pomożemy w uzyskaniu e-Rezydencji dzięki, której będziesz mógł komunikować się z urzędem w sposób elektroniczny (podpis elektroniczny).

Rejestracja firmy

Pomożemy w rejestracji firmy w Estonii. Otrzymasz komplet dokumentów w formie elektronicznej, a także za dodatkową opłatą dokumenty z klauzulą Apostille.

Konto bankowe

Pomożemy w otworzeniu konta bankowego w Estonii lub innych krajach UE/EOG. Naszym celem jest zabezpieczenie Twojego kapitału i zaproponowanie odpowiedniej strategii dywersyfikacji.

Firma czy spółka w Estonii - Marcin już ją zarejestrował

Właściciel agencji interaktywnej

Marcin jest projektantem stron WWW.  Postawił na globalizację i wszedł na rynki nordyckie, zakładając oczywiście spółkę OU – odpowiednik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.  W Polsce pamięta docinki jego księgowej –

“Marcin, weźże coś na firmę, zeby nie płacić podatku – zegarek, laptop, komórka”.

Marcin utonął w materialnych rzeczach zupełnie mu niepotrzebnych.

Obecnie generuje przychody, wystawiając setki faktur i nie ma ani jednej faktury kosztowej – za wyjątkiem usług księgowych, gdyż prawo estońskie mówi tak:

Estońska OÜ nie opodatkowuje (0%) zysków, które nie zostały wypłacone w formie dywidendy. 

Zatem Marcin nie zapłąci 19% CIT-u w Estonii tylko będzie cieszył się magią procentu składanego i nadwyżki finansowe będzie mógł ulokować w akcje spółek albo po prostu będą leżeć mu na koncie.

Te 0% to właściwie odroczenie opodatkowania do dystrybucji zysków.   Spółka może generować również koszty, które są odliczane od przychodu spółki.

Rejestracja spółki z e-Residency Card

€800
Koszt jednorazowy

 • Rejestracja spółki OU w sądzie rejestrowym RIK za pomocą e-Residency card
 • Wirtualne biuro u nas (nie jestesmy pośrednikiem) w centrum Tallin City
 • Contact person – usługa prawem wymagana – nasza spółka jako osoba kontaktowa – konieczne w przypadku nierezydentów
 • Komplet dokumentów rejestrowych – wyciąg z rejestru oraz umowa spółki w j.angielskim oraz j.estońskim
 • Pierwsza konsultacja w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej

Czym jest e-Rezydencja?

Prezentacja usług naszej firmy w j.angielskim. Eesticonsulting.ee to nasza główna marka, która obsługuje klientów z całego świata.

No items found

Oni mają już firmę w Estonii

Separator-Image-Blue

Estońśka OÜ to nic innego jak odpowiednik spółki z o.o. Z mocy ustawy o podatku dochodowym taka OÜ traktowana jest z automatu jako estoński rezydent podatkowy. Korzysta z odroczenia opodatkowania (0%) jeśli nie jest wypłacana dywidenda.

General Questions

New around here ? Start With the Basics

How do I purchase your product?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

What is the Cancelation Period?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Shipping Options Page Settings

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Setting up Product Attributes

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Downloadable Product

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

What’s The Difference Between Annual & Monthly Billing

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

How Do I Contact Legal?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Where Are Your Offices Located?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Finance Questions

New around here ? Start With the Basics

Can upgrade to premium package?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

What Happens If The Price Increases?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Manage payment settings and invoices

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Pricing and plans guide

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Setting your company office hours

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Information Technology Questions

New around here ? Start With the Basics

Manage payment settings and invoices

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

What Are The API Limits?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Pricing and plans guide

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Setting your company office hours

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Request a Call Back

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at the faucibus mi arcu vitae tortor corper viverra corper viverra.

Call (888) 123 - 4567

Horizontal Tabs

Radiant Element Usage Example

The benefit that larger production volumes allow fixed costs to be spread over more units lowering the average unit costs and offering a competitive price and margin advantage. Producing in large volume often generates economies of scale. The per-unit cost of something goes down with volume because vendors charge less per unit for larger orders, and often production techniques and facilities cost less per unit as volume increases. Fixed costs are spread over larger volume.
A technique commonly used to assess expected profitability of a company or a single product. The process determines at what point revenues equal expenditures based on fixed and variable. Breakeven is usually expressed in terms of the number of units sold or in total revenue. The break-even analysis is a standard financial analysis that measures general risk for a company by showing the sales level needed to cover both fixed and variable costs.
Corporations are either the standard C corporation or the small business S corporation. The C corporation is the classic legal entity of the vast majority of successful companies in the United States. Most lawyers would agree that the C corporation is the structure that provides the best shielding from personal liability for owners, and provides the best non-tax benefits to owers. This is a separate legal entity, different from its owners, which pays its own taxes.
The benefit that larger production volumes allow fixed costs to be spread over more units lowering the average unit costs and offering a competitive price and margin advantage. Producing in large volume often generates economies of scale. The per-unit cost of something goes down with volume because vendors charge less per unit for larger orders, and often production techniques and facilities cost less per unit as volume increases. Fixed costs are spread over larger volume.
The benefit that larger production volumes allow fixed costs to be spread over more units lowering the average unit costs and offering a competitive price and margin advantage. Producing in large volume often generates economies of scale. The per-unit cost of something goes down with volume because vendors charge less per unit for larger orders, and often production techniques and facilities cost less per unit as volume increases. Fixed costs are spread over larger volume.
A technique commonly used to assess expected profitability of a company or a single product. The process determines at what point revenues equal expenditures based on fixed and variable. Breakeven is usually expressed in terms of the number of units sold or in total revenue. The break-even analysis is a standard financial analysis that measures general risk for a company by showing the sales level needed to cover both fixed and variable costs.
Corporations are either the standard C corporation or the small business S corporation. The C corporation is the classic legal entity of the vast majority of successful companies in the United States. Most lawyers would agree that the C corporation is the structure that provides the best shielding from personal liability for owners, and provides the best non-tax benefits to owers. This is a separate legal entity, different from its owners, which pays its own taxes.
The benefit that larger production volumes allow fixed costs to be spread over more units lowering the average unit costs and offering a competitive price and margin advantage. Producing in large volume often generates economies of scale. The per-unit cost of something goes down with volume because vendors charge less per unit for larger orders, and often production techniques and facilities cost less per unit as volume increases. Fixed costs are spread over larger volume.

Vertical Tabs

Radiant Element Usage Example

Property that a business owns, including cash and receivables, inventory, etc. Assets are any possessions that have value in an exchange. The more formal definition is the entire property of a person, association, corporation, or estate applicable or subject to the payment of debts. What most people understand as business assets are cash and investments, accounts receivable, inventory, office equipment, plant and equipment, etc.
A technique commonly used to assess expected profitability of a company or a single product. The process determines at what point revenues equal expenditures based on fixed and variable. Breakeven is usually expressed in terms of the number of units sold or in total revenue. The break-even analysis is a standard financial analysis that measures general risk for a company by showing the sales level needed to cover both fixed and variable costs.
Corporations are either the standard C corporation or the small business S corporation. The C corporation is the classic legal entity of the vast majority of successful companies in the United States. Most lawyers would agree that the C corporation is the structure that provides the best shielding from personal liability for owners, and provides the best non-tax benefits to owers. This is a separate legal entity, different from its owners, which pays its own taxes.
The benefit that larger production volumes allow fixed costs to be spread over more units lowering the average unit costs and offering a competitive price and margin advantage. Producing in large volume often generates economies of scale. The per-unit cost of something goes down with volume because vendors charge less per unit for larger orders, and often production techniques and facilities cost less per unit as volume increases. Fixed costs are spread over larger volume.
Property that a business owns, including cash and receivables, inventory, etc. Assets are any possessions that have value in an exchange. The more formal definition is the entire property of a person, association, corporation, or estate applicable or subject to the payment of debts. What most people understand as business assets are cash and investments, accounts receivable, inventory, office equipment, plant and equipment, etc.
A technique commonly used to assess expected profitability of a company or a single product. The process determines at what point revenues equal expenditures based on fixed and variable. Breakeven is usually expressed in terms of the number of units sold or in total revenue. The break-even analysis is a standard financial analysis that measures general risk for a company by showing the sales level needed to cover both fixed and variable costs.
Corporations are either the standard C corporation or the small business S corporation. The C corporation is the classic legal entity of the vast majority of successful companies in the United States. Most lawyers would agree that the C corporation is the structure that provides the best shielding from personal liability for owners, and provides the best non-tax benefits to owers. This is a separate legal entity, different from its owners, which pays its own taxes.
The benefit that larger production volumes allow fixed costs to be spread over more units lowering the average unit costs and offering a competitive price and margin advantage. Producing in large volume often generates economies of scale. The per-unit cost of something goes down with volume because vendors charge less per unit for larger orders, and often production techniques and facilities cost less per unit as volume increases. Fixed costs are spread over larger volume.
new-yourk

BIURO W ESTONII

 • Harju maakond , Kuusalu vald, Pudisoo küla, 74626
 • (888)123-4567
 • kontakt@eesticonsulting.pl
London-Office

BIURO W LONDYNIE

 • C220D Trident Business Center, 89 Bickersteth London
 • (888)123-4567
 • kontakt@eesticonsulting.pl

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy.

Informacje o firmie

EESTI CONSULTING OÜ

Address: Harju maakond , Kuusalu vald, Pudisoo küla, 74626

Email: kontakt@eesticonsulting.pl

Phone:  +48 22 274 29 19

We Love to Hear From You

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine.

CONTACT DETAILS

 • PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007
  Australia
 • (888)123-4567
 • info@example.com

MAP

We Love to Hear From You

Please call or email contact form and we will be happy to assist you.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Our Office Address

New York City Office:

PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Australia

London Office:

PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Australia

German:

PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Australia

Talk to Us:

Email: info@example.com
Phone: (888)123-4567

blank image

Collective Approach

Pellentesque tempus aliquam erat, sit amet on the pharetra tortor...

READ MORE
blank image

Inventory Tracking

Pellentesque tempus aliquam erat, sit amet on the pharetra tortor...

READ MORE
blank image

Financial Planning

Pellentesque tempus aliquam erat, sit amet on the pharetra tortor...

READ MORE
blank image

Design & Architecture

Pellentesque tempus aliquam erat, sit amet on the pharetra tortor...

READ MORE
blank image

Business Services

Pellentesque tempus aliquam erat, sit amet on the pharetra tortor...

READ MORE
blank image

Financing Management

Pellentesque tempus aliquam erat, sit amet on the pharetra tortor...

READ MORE

Healthcare Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

EXPERTISE IN INDUSTRIAL SOLUTION

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

MECHANICAL ENGINEERING

On the other hand, we denounce with righteous type.

INDUSTRIAL CONSTRUCTION

On the other hand, we denounce with righteous type.

INDUSTRIAL SERVICES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

MANUFACTURING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Our tunnel services include:

 • Traffic control
 • Ventilation systems
 • Integrated control systems
 • VMS signage
 • Pumping stations
 • Switch rooms
 • SCADA systems
 • Tunnel mechanical and electrical maintenance
 • Fire detection and suppression systems
 • People emergency escape systems
 • Data and CCTV
 • Specialist LED upgrades

INFRASTRUCTURE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Our tunnel services include:

 • Traffic control
 • Ventilation systems
 • Integrated control systems
 • VMS signage
 • Pumping stations
 • Switch rooms
 • SCADA systems
 • Tunnel mechanical and electrical maintenance
 • Fire detection and suppression systems
 • People emergency escape systems
 • Data and CCTV
 • Specialist LED upgrades

PETROCHMICAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Our tunnel services include:

 • Traffic control
 • Ventilation systems
 • Integrated control systems
 • VMS signage
 • Pumping stations
 • Switch rooms
 • SCADA systems
 • Tunnel mechanical and electrical maintenance
 • Fire detection and suppression systems
 • People emergency escape systems
 • Data and CCTV
 • Specialist LED upgrades

OIL AND GAS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Our tunnel services include:

 • Traffic control
 • Ventilation systems
 • Integrated control systems
 • VMS signage
 • Pumping stations
 • Switch rooms
 • SCADA systems
 • Tunnel mechanical and electrical maintenance
 • Fire detection and suppression systems
 • People emergency escape systems
 • Data and CCTV
 • Specialist LED upgrades

No items found

CLIENT’S TESTIMONIALS

Blue-Separator-Line-Image

Quality Resourcing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

EXPERTISE IN INDUSTRIAL SOLUTION

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

MECHANICAL ENGINEERING

On the other hand, we denounce with righteous type.

INDUSTRIAL CONSTRUCTION

On the other hand, we denounce with righteous type.

INDUSTRIAL SERVICES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

MANUFACTURING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Our tunnel services include:

 • Traffic control
 • Ventilation systems
 • Integrated control systems
 • VMS signage
 • Pumping stations
 • Switch rooms
 • SCADA systems
 • Tunnel mechanical and electrical maintenance
 • Fire detection and suppression systems
 • People emergency escape systems
 • Data and CCTV
 • Specialist LED upgrades

INFRASTRUCTURE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Our tunnel services include:

 • Traffic control
 • Ventilation systems
 • Integrated control systems
 • VMS signage
 • Pumping stations
 • Switch rooms
 • SCADA systems
 • Tunnel mechanical and electrical maintenance
 • Fire detection and suppression systems
 • People emergency escape systems
 • Data and CCTV
 • Specialist LED upgrades

PETROCHMICAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Our tunnel services include:

 • Traffic control
 • Ventilation systems
 • Integrated control systems
 • VMS signage
 • Pumping stations
 • Switch rooms
 • SCADA systems
 • Tunnel mechanical and electrical maintenance
 • Fire detection and suppression systems
 • People emergency escape systems
 • Data and CCTV
 • Specialist LED upgrades

OIL AND GAS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Our tunnel services include:

 • Traffic control
 • Ventilation systems
 • Integrated control systems
 • VMS signage
 • Pumping stations
 • Switch rooms
 • SCADA systems
 • Tunnel mechanical and electrical maintenance
 • Fire detection and suppression systems
 • People emergency escape systems
 • Data and CCTV
 • Specialist LED upgrades

No items found

CLIENT’S TESTIMONIALS

Blue-Separator-Line-Image

Quick Contact

You must not lose faith in humanity. Humanity is an ocean; if a few drops of the ocean are dirty, the ocean does not become dirty.Mahatma Gandhi

Oferty

E-Rezydencja
1.30 MB

Rejestracja firmy
1.22 MB

Rejestracja firmy
1.22 MB

E-Rezydencja

Zdobądź kartę “E-residency” i stań się członkiem światowej społeczności, która ma bezpośrednie podłączenie do estońskiego rynku z jakiegokolwiek miejsca na świecie.   Nie musisz jechać do Estonii , żeby wyrobić kartę.  Eesticonsulting.ee pomoże Ci przejść przez szereg formalności.

E-Rezydencja umożliwi Ci przede wszystkim:

 

 • rejestrację spółki bez wychodzenia z domu
 • założenie rachunku bankowego lub procesora płatniczego
 • komunikację z urzędami estońskimi
 • podpisywanie umów ( podpis elektroniczny )

FINANCIAL PLANNING STRATEGIES

Chcesz się stać posiadaczem tej karty? Możemy Ci pomóc ją uzyskać. Nie musisz znać estońskiego.  Zgłoś się jak najszybciej do eesticonsulting.ee, gdyż czas jej wyrobienia to od 4 do 8 tygodni.   Warto jednak poczekać i dołączyć do digital nation.

Ile kosztuje wyrobienie karty?

Jeśli zamierzasz otworzyć firmę w Estonii i podjąć z nami współpracę, uzyskanie tej karty będzie dla Ciebie bezpłatne. W przeciwnym wypadku trzeba zapłacić 100 EUR (opłata skarbowa) oraz 50 EUR za naszą pomoc w przygotowaniu aplikacji i procesowaniu zamówienia.

Jak długo to trwa?

Estońska karta cieszy się bardzo duża popularnościa, stad bieżący czas oczekiwania (sierpień 2018) wynosi od 4 do 8 tygodni.

Gdzie odebrać kartę?

Nie musisz jechać do Estonii, żeby odebrać kartę.  Rząd Estoński nie wyśle Ci karty kurierem z uwagi na nadużycia.  Sprawa ogranicza się do 1-krotnej wizyty w Konsultacie Estonii w Warszawie.  To tam będziesz musiał stawić się po odbiór karty.

Co zawiera pakiet ``E-residency``?

Pakiet zawiera przede wszystkim kartę identyfikacyjną z mikrochipem oraz urządzenie USB,  do którego wsuwa się kartę.  Wszystko podłącza się do komputera i można już składać podpisy elektroniczne gdziekolwiek – czy to na wniosku do sądu o rejestrację spółki czy to w sprawie zarejestrowania domeny albo podpisania umowy z klientem.

Mam już kartę i co dalej...

Jeśli poradziłeś sobie sam z kartą , zapraszamy do eesticonsulting.ee na założenie firmy w Estonii.  Przygotowaliśmy dla Ciebie konkurencyjną ofertę.
ANALYZE YOUR BUSINESS

ANALYZE YOUR BUSINESS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

BUSINESS STRATEGIES

BUSINESS STRATEGIES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

History of Global Travel Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

NEW TRAVEL MANAGEMENT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam quis nostrud.

DOMESTIC TRAVEL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod.

INTERNATIONAL TRAVEL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod.

TRAVEL POLICY & PROCEDURES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.rud.

 • Travel Policies and Procedures
 • Planning a Trip
 • Conferences/Events/Seminars
 • Excursions
 • Transportation

 • Vehicles/Rentals
 • Meals/Lodging
 • Entertainment, Meals & Refreshments
 • Reimbursable Expenses/Rates
 • Reimbursement for Airport Transportation and Parking

SHOPPING FOR TRAVELERS INSURANCE?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Quick Contact

Need Help?

Please Feel Free To Contact Us. We Will Get Back To You With 1-2 Business Days.

info@example.com
(888) 123-4567

Download

Company White Paper
1.30 MB

Company Media Kit
1.22 MB

blank image

Collective Approach

Customer Satisfaction Value for Money Solutions

blank image

Inventory Tracking

Inventory Management Maintaining Tracking System

blank image

Financial Planning

Business Consultancy Corporate Consultancy Solutions

blank image

Design & Architecture

Product Design & Branding Innovative Brand Design Concepts

blank image

Business Services

Financial Services Core Customer Centric Approach

blank image

Financing Management

Business Accounting Wealth & Capital Management

UNSERE DIENSTLEISTUNGEN

Blue-Separator-Line-Image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad
minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

Financial-Planning-Icon

Finanzielle Planung

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Software-and-Hi-Tech-Icon

Software und Hi-Tech

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Business-Services-Icon

Geschäftsdienstleistungen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Qualität Resourcing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Travel-and-Aviation-Icon

Reise und Luftfahrt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Healthcare-Services-Icon

Gesundheitswesen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

WER WIR SIND

Blue-Separator-Line-Image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut
enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

SUCHEN FÜR EINE ERSTE KLASSE FÜR BUSINESS PLAN
BERATER?

Blue-Separator-Line-Image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Verantwortung von Unternehmen

Auf der anderen Seite prangern wir mit rechtschaffener Entrüstung an und lehnen Menschen ab, die so betört und demoralisiert sind.

9.28%
Monatlich erhöhen
5.45%
Markt Yealry

WHY CHOOSE US

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim.

ERSTER ARBEITSPROZESS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

ENGAGIERTES TEAM

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt.

24x7 Stunden Unterstützung

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

KOSTENLOSE BERATUNG

Blue-Separator-Line-Image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

EINIGE UNSERER PROJEKTE

UNSER BERATUNGSTEAM

Blue-Separator-Line-Image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
et dolore magna aliqua ut enim ad minim veniam.

No items found

KUNDENBEWERTUNGEN

Blue-Separator-Line-Image

Unsere neuesten Nachrichten

Blue-Separator-Line-Image

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
et dolore magna aliqua ut enim ad minim veniam.

HEAD OFFICE

Consultix United States

Blue-Separator-Line-Image
 • Address: 2307 Nam euismod eget ex et mattis, New York 11226 United States.
 • Phone: (888)123-4587 (Toll free)
 • E-mail: info@example.com
 • Open Monday to Saturday From 7h to 18h.

BRANCH OFFICE

Consultix Canada

Blue-Separator-Line-Image
 • Address: 2307 Nam euismod eget ex et mattis, New York 11226 United States.
 • Phone: (888)123-4587 (Toll free)
 • E-mail: info@example.com
 • Open Monday to Saturday From 7h to 18h.

BRANCH OFFICE

Consultix United Kingdom

Blue-Separator-Line-Image
 • Address: 2307 Nam euismod eget ex et mattis, New York 11226 United States.
 • Phone: (888)123-4587 (Toll free)
 • E-mail: info@example.com
 • Open Monday to Saturday From 7h to 18h.

Request a Call Back

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at the faucibus mi arcu vitae tortor corper viverra corper viverra.

Call (888) 123 - 4567

History

WHO WE ARE

Leading The Way In
Consulting Business For Over 25 Years

Blue-Separator-Line-Image

Aenean lacinia feugiat massa, sit amet consequat lacus suscipit vitae.Quisque vehicula nulla sit amet sollicitudin dignissim. Maecenas pharetra dolor eu lorem dignissim, ut luctus tortor volutpat.

 • Nulla vel magna nisi.
 • Nulla vel ante pellentesque, auctor sapien sed
 • Mattis turpis. Interdum et malesuada fames.

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at faucibus mi arcu vitae tortor. Nullam erat turpis, interdum id viverra sit amet, rhoncus nec augue. In hac habitasse platea dictumst. Sed vitae lacus malesuada, sagittis nisl quis, luctus turpis. Mauris faucibus sapien non dignissim vulputate. Praesent convallis dui vitae elit ullamcorper viverra.

COMPANY TIMELINE

Our Company History

Blue-Separator-Line-Image
blank image
Company

1998 - Establishment of Company

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at faucibus mi arcu vitae tortor. Nullam erat turpis, interdum id viverra sit amet, rhoncus nec augue. In hac habitasse platea dictumst.

blank image
2002 - We Improved Ourselves

2002 - We Improved Ourselves

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at faucibus mi arcu vitae tortor. Nullam erat turpis, interdum id viverra sit amet, rhoncus nec augue. In hac habitasse platea dictumst.

blank image
2007 - Approaching to Global Revenue

2007 - Series A fund raised

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at faucibus mi arcu vitae tortor. Nullam erat turpis, interdum id viverra sit amet, rhoncus nec augue. In hac habitasse platea dictumst.

blank image
2013 - Opening Our Branches to Worldwide

2013 - Opened 6 Offices Worldwide

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at faucibus mi arcu vitae tortor. Nullam erat turpis, interdum id viverra sit amet, rhoncus nec augue. In hac habitasse platea dictumst.

Request a Call Back

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at the faucibus mi arcu vitae tortor corper viverra corper viverra.

Call (888) 123 - 4567

NASZA OFERTA

Gotowe spółki estońskie z numerem VAT

Blue-Separator-Line-Image

Jeżeli nie chcesz czekać na rejestrację spółki, uzyskanie numeru VAT, a po prostu chcesz fakturować i sprzedawać towary lub usługi od dziś,  koniecznie zapoznaj się z ofertę sprzedaży gotowych spółek z Estonii zarejestrowanych do podatku VAT.

3500€

Oferujemy gotowe spółki estońskie zarejestrowane do VAT-u.  Zamiast czekać długo na nadanie numeru , zakup gotową spółkę przygotowaną idealnie pod założenie konta bankowego i rozpocznij działalność.

Usługi zawarte w cenie

 • Koszty notarialne i sądowe
 • Powołanie pełnomocnika do zdalnej sprzedaży udziałów
 • Bezpłatna zmiana nazwy
 • Wirutalne biuro na rok
 • Apostille

Podatek dochodowy

Estonia nie jest rajem podatkowym, a tak wygląda

Rozpoczęcie biznesu w Estonii jest banalnie proste.  Wystarczy kupić gotową spółkę z numerem VAT.

 • 0% podatku dochodowego od zysków reinwestowanych, które nie zostały wypłacone w formie dywidendy
 • 20% podatku dochodowego w pozostałych przypadkach
 • 14% podatku dochodowego w przypadku wypłaty dywidend do osób prawnych
 • Brak podatku u źródła od wypłaty dywidend

e-Tax

E-Tax to elektroniczna bramka, za pomocą której załatwisz
sprawy podatkowe przez internet. Aż 95% spraw podatkowych można załatwić za pomocą tej bramki. Wystraczy, że zawnioskujesz o kartę e-Residency, założysz z naszą pomocą spółkę i będziesz miał dostęp do systemu. Za pomocą bramki złożysz deklarację dotyczącą podatków dochodowych,
VAT, a także ubezpieczenia społecznego. Zawnioskujesz o zwrot VAT, a także
zapłacisz cło od importu.

Szybki kontakt

Vivamus aliquam, lectus eget dictum vulputate, purus tellus rhoncus diam, at the faucibus mi arcu vitae tortor corper viverra corper viverra.

Call (888) 123 - 4567

Jak zakupić spółkę estońską?

 

Żeby kupić taką spółkę, a właściwie udziały w niej – należy spełnić szereg formalności.  Poniżej prezentujemy kilka możliwości jakie dla Państwa przygotowaliśmy

 1. Zakup spółki z osobistą wizytą w Tallinie (Estonia) u lokalnego notariusza – stawiennicto z dokumentem tożsamości
 2. Zakup spółki bez wizyty zdalnie za pomocą pełnomocnictwa (POA)

 

Metoda nr 1 wiąże się z wydaniem pieniędzy na lot do Estonii oraz rezerwację noclegu – często klient ma też barierę językową.

Metoda nr 2 jest najczęściej wybieraną metodą przez naszych klientów.  Klient idzie do polskiego notariusza, który przygotowuje akt notarialny (pełnomocnictwo) w języku polskim, tłumaczy przysięgle to pełnomocnictwo na j.angielski i wysyła kurierem UPS lub DHL przesyłkę do Estonii.

Konto bankowe dla spółki OU

 

Dla założonej lub kupionej spółki istnieje możli

wość otworzenia konta bankowego zarówno w Estonii jak i w Polsce.

W Estonii współpracujemy z nastepującymi instytucjami:

 

 1. SWEDBANK A.S
 2. LHV PANK

 

W Polsce konta zwykle otwierane są w bankach:

 

 1. Alior Bank S.A
 2. PEKAO S.A
 3. PEKAO BP
 4. ING SA
 5. Bank Millenium S.A

 

Ponadto istnieje możliwośc założenia kont bankowych w innych krajach UE/EOG –  m.in Łotwa,  Litwa , Cypr , Szwajcaria, a także w serwisach pozabankowych PSP – Payment Service Provider na życzenie .

Mamy również możliwość wprowadzenia klientów do instytucji PSP, które obsługują działalność związaną z kryptowalutami – m.in  prowadzenie portfeli oraz giełd kryptowalut.

 

Who-We-Are

Terre hommikust

czyli dzień dobry po estońsku.  Zaparz sobie kawę lub herbatę i zapoznaj się z nasza marką eesticonsulting

Mission

Nasz cel

Dostarczyć dla Ciebie produkt “plug&play” – czytaj spółkę z kontem bankowym w Estonii.  Ty martw się o przychód, a my zajmiemy się resztą.

Our Vision

Masz pomysł?

Lubimy kreatywnych , przedsiębiorczych i otwartych ludzi. Kochamy nieszablonowe rozwiązania.  Napisz, co wymyśliłeś, a przedyskutujemy to.

eesticonsulting.ee

Nasza firma zakłada spółki estońskie i prowadzi ich obsługę.

Blue-Separator-Line-Image

Kompetencje nie tylko w Estonii

Nasi członkowie zarządu mają doświadczenie nie tylko w Estonii, lecz także w prawie brytyjskim, a to wszystko w interakcji z polskim rezydentem podatkowym – przysłowiowym “Kowalskim”, mającym centrum interesów życiowych i mieszkającym ponad 183 dni w Polsce.

 

 

Jeżeli myślisz, że centrum interesów osobistych w Polsce i kryterium liczby dni zamyka Ci drogę do Europy, to jesteś w wielkim błędzie.  Z naszą firmą przekroczysz granicę Polski i będziesz mógł mieć dowolną spółkę w dowolnym kraju.

 

Jeżeli drobna optymalizacja podatkowa jest “be”  to czemu większość spółek notowanych na GPW ją stosuje i oszczędzają na podatkach miliony?

top line
5
lat na rynku podatków
top line
54
stałych
klientów
top line
176
konsultacji
top line
1310
zaparzonych kaw

Nasze usługi

Estonia i więcej niż Estonia

Blue-Separator-Line-Image
services

E-Rezydencja

Pomożemy w uzyskaniu e-Rezydencji od rządu estońskiego.  Otrzymasz specjalną kartę z podpisem elektronicznym.

Strategy

Założenie firmy

Tylko 2 dni dzieli Cię od estońskiej spółki OU.

Images
Clients

Rejestracja VAT

Zarejestrujemy spółkę OU do VAT lub skorzystasz z podmiotowego zwolnienia z podatku VAT.  Sam zdecyduj.

staf

Zjedz obiad

Nie trać czasu na formalności tylko zjedz obiad. My zajmiemy się wszystkim.  Nie zapłacisz dużo więcej, a zyskasz cenny czas choćby na obiad.

Poszukujemy konsultantów do pracy

eesticonsulting.ee poszukuje już dziś konsultantów do pracy związanej z doradztwem w zakresie zakładania i obsługi spółek estońskich. Pracujesz skąd chcesz - musisz byc kreatywny, żądny wiedzy oraz lojalny wobec eesticonsulting.com

No items found

Opinie naszych klientów

Co mówią o naszej współpracy?

Blue-Separator-Line-Image

Prezentacja naszej firmy

eesticonsulting.ee

Blue-Separator-Line-Image
Revolution Slider Error: Slider with alias slider not found.
Maybe you mean: 'version-8' or 'slider2' or 'version-2' or 'version-3' or 'version-4' or 'version-5'

SERVICIOS QUE OFRECEMOS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

 FINANCIAL PLANNING

FINANCIAL PLANNING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

PORTFOLIO MANAGEMENT

PORTFOLIO MANAGEMENT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

INSURANCE

INSURANCE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

SAVING & INVESTMENTS

SAVING & INVESTMENTS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

PERSONAL LOAN

PERSONAL LOAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

ADVISORY SERVICES

ADVISORY SERVICES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

QUIENES SOMOS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident.

SOMOS UN EXPERTO EN ESTE CAMPO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Sin embargo, siento que nunca fui un artista más grande que ahora. Cuando, mientras el hermoso valle se llena.

 • Premium services and beyond your expectation
 • Get the best support among all venders
 • Fully responsive and works great on all major devices
 • Tons of admin panel options

POR QUÉ ELEGIRNOS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

APROBACIÓN DE PRÉSTAMO RÁPIDO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

EQUIPO DEDICADO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

SOPORTES 24/7

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

CONSULTA GRATIS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

NUESTROS PROYECTOS

NUESTRO EQUIPO CONSULTIVO

No items found

TESTIMONIOS DE CLIENTES

ÚLTIMAS NOTICIAS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor
incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Portfolio Listing Style One

Portfolio Listing Style Two

Portfolio Listing Style Five

Highlight Box Element Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Wine Glass

Only @ $20.99

Buy Now

Wine

Only @ $100.99

Buy Now

Chair

Only @ $299.99

Buy Now

Coffee

Only @ $100.99

Buy Now

Table Lamp

Only @ $100.99

Buy Now

Paper Bag

Only @ $300.99

Buy Now

Food

Only @ $60

Buy Now

Fruits

Only @ $40.99

Buy Now

Chicken

Only @ $250.99

Buy Now

Quote Box Element Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

 

Whether you think you can or you think you can’t, you’re right.Henry Ford
I can’t change the direction of the wind, but I can adjust my sails to always reach my destination.Jimmy Dean
Whether you think you can or you think you can’t, you’re right.John Lennon
I can’t change the direction of the wind, but I can adjust my sails to always reach my destination.Jimmy Dean
Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it.Ancient Indian
Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it.Anne Frank
I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel. Sheryl Sandberg
When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.The most common way.Dalai Lama
I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel. Rosa Parks
When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.The most common way.Amelia Earhart
I’ve learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel. Alice Walker

iHover Elements Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Hover Title

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Hover Title

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Hover Title

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Hover Title

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Hover Title

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Hover Title

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Hover Title

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Hover Title

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Hover Title

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Your basket is currently empty.

Flip Box Elements Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

compass

Fully Documented

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Fully Documented

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Learn More

Lightning Quick

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Lightning Quick

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Learn More
video-tutorial

Tutorial Video

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Fully Documented

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Learn More
startup

Quick & Easy

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Fully Documented

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Learn More
toast

Valley Wines

$15.50

Sed porttitor lectus nibh. Praesent sapien massa.

Buy Now
hamburger

Burger

$15.50

Sed porttitor lectus nibh. Praesent sapien massa.

Buy Now
pizza

Pizza

$15.50

Sed porttitor lectus nibh. Praesent sapien massa.

Buy Now
icecream-cone

Ice cream

$15.50

Sed porttitor lectus nibh. Praesent sapien massa.

Buy Now
cake-slice-with-cherries-on-top

Pastry

$15.50

Sed porttitor lectus nibh. Praesent sapien massa.

Buy Now
fries

French Fries

$15.50

Sed porttitor lectus nibh. Praesent sapien massa.

Buy Now
number-one-inside-a-circle

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
number-one-inside-a-circle

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
number-one-inside-a-circle

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
number-one-inside-a-circle

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
diamond

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
coffee-cup

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
delivery-package-opened

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
stopwatch

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
earth

Amazing Framework

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
location-pointer

Amazing Framework

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information

Amazing Framework

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information
giftbox

Amazing Framework

Amazing Framework

We give a lot of time and effort to ensure our users love to use our themes. It makes us smile.

Get Information

Team In List View

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

No items found

Quick Contact

Need Help?

Please Feel Free To Contact Us. We Will Get Back To You With 1-2 Business Days.

info@example.com
(888) 123-4567

Download

Company White Paper
1.30 MB

Company Media Kit
1.22 MB

Team In Grid View

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

No items found

Quick Contact

Need Help?

Please Feel Free To Contact Us. We Will Get Back To You With 1-2 Business Days.

info@example.com
(888) 123-4567

Download

Company White Paper
1.30 MB

Company Media Kit
1.22 MB

CONTACT DETAILS

Please call or email contact form and we will be happy to assist you.

(888)123-4567

EMAIL

Please call or email contact form and we will be happy to assist you.

(888)123-4567

LOCATION

Please call or email contact form and we will be happy to assist you.

(888)123-4567

We Love to Hear From You

Please call or email contact form and we will be happy to assist you.

No items found

Clients Elements

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Clients Elements Type One

No items found

Clients Elements Type Two

No items found

Clients Elements Type Three

Team In List View

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

No items found

Quick Contact

Need Help?

Please Feel Free To Contact Us. We Will Get Back To You With 1-2 Business Days.

info@example.com
(888) 123-4567

Download

Company White Paper
1.30 MB

Company Media Kit
1.22 MB

We are Hiring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

Sr. Creative Director - 2 Posts

Job Descriptions:

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

Desired Skills:

 

 • Integer elementum neque non finibus ultrices.
 • Vestibulum nec purus nec elit fringilla volutpat eu lacinia purus.
 • Ut tempor nulla sed scelerisque sollicitudin.
 • Vestibulum nec dolor auctor, consequat magna vitae, ultricies sem.
 • Vestibulum nec ex mollis, tempus tellus vel, pharetra orci.
 • Fusce ut tellus scelerisque nibh mollis mattis.

Sr. Creative Director - 2 Posts

Job Descriptions:

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

Desired Skills:

 

 • Integer elementum neque non finibus ultrices.
 • Vestibulum nec purus nec elit fringilla volutpat eu lacinia purus.
 • Ut tempor nulla sed scelerisque sollicitudin.
 • Vestibulum nec dolor auctor, consequat magna vitae, ultricies sem.
 • Vestibulum nec ex mollis, tempus tellus vel, pharetra orci.
 • Fusce ut tellus scelerisque nibh mollis mattis.

Sr. Marketing Manager - 5 Posts

Job Descriptions:

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

Desired Skills:

 

 • Integer elementum neque non finibus ultrices.
 • Vestibulum nec purus nec elit fringilla volutpat eu lacinia purus.
 • Ut tempor nulla sed scelerisque sollicitudin.
 • Vestibulum nec dolor auctor, consequat magna vitae, ultricies sem.
 • Vestibulum nec ex mollis, tempus tellus vel, pharetra orci.
 • Fusce ut tellus scelerisque nibh mollis mattis.

Office Executive - 12 Posts

Job Descriptions:

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

Desired Skills:

 

 • Integer elementum neque non finibus ultrices.
 • Vestibulum nec purus nec elit fringilla volutpat eu lacinia purus.
 • Ut tempor nulla sed scelerisque sollicitudin.
 • Vestibulum nec dolor auctor, consequat magna vitae, ultricies sem.
 • Vestibulum nec ex mollis, tempus tellus vel, pharetra orci.
 • Fusce ut tellus scelerisque nibh mollis mattis.

Quick Contact

Need Help?

Please Feel Free To Contact Us. We Will Get Back To You With 1-2 Business Days.

info@example.com
(888) 123-4567

Download

Company White Paper
1.30 MB

Company Media Kit
1.22 MB

Rejestracja spółek

Nasza firma oferuje rejestrację spółek OU w Estonii.   Zapoznaj się z informacjami na tej stronie i zleć nam rejestrację pierwszej spółki.  Jak zachęcić Cię do zapoznania się z naszą ofertą?

Twoja spółka z o.o. zarobiła 200 000 zł netto czystego zysku w danym roku podatkowym.

W Polsce zapłacisz 19% podatku x 200,000 zł = 38,000 zł podatku CIT, czyli na koncie spółki zostanie 200,000 zł – 38,000 zł = 162 000 zł.

Wchodzisz w nowym rok podatkowy z kwotą 162 000 zł.

 

W Estonii zapłacisz 0% (pod warunkiem braku wypłaty dywidendy), czyli wchodzisz w nowy rok podatkowy z pełną kwotą 200,000 zł

Zachęty podatkowe w Estonii

 

 • możliwość założenia 1 osobowej spółki z.o.o. (OU) z 1 udzialowcem i 1 dyrektorem w tej samej osobie bez utrudnień i wizyt u notariusza
 • 0% podatku Corporation Tax ( osoby prawne ) pod warunkiem braku wypłaty dywidendy, kosztów reprezentacyjnych
 • Brak podatku u źródła w przypadku wypłaty dywidendy (Estonia nie rozróżnia podatku od dywidendy- nie ma tam podwójnego opodatkowania).
 • możliwość założenia spółki od podstaw z użyciem tzw. e-Rezydencji bez wizyty w Tallinie
 • możliwość zakupu spółki zdalnie na odległość z użyciem pełnomocnictwa ogólnego (ang. Power of Attorney)
 • możliwośc zakupu gotowej spółki

Rodzaj dochoduStawka [%]Wyjaśnienia
Podatek dochodowy od osób prawnych20%Od zysków wypłaconych (spożytkowanych) np. w formie dywidendy
Odroczenie podatku od niespożytych zysków0%Bez ograniczeń czasowych
VAT20%
Dywidendy (nierezydenci)0%brak podatku u źródła
Odsetki(nierezydenci)0%brak podatku u źródła
Należności licencyjne (nierezydenci)10%
Podatek dochodowy od osób fizycznych20%
Ubezpieczenia społeczne33%w tym 13% - ubezp. zdrowotne i 20% - social security

Quick Contact

Need Help?

Please Feel Free To Contact Us. We Will Get Back To You With 1-2 Business Days.

info@example.com
(888) 123-4567

Download

Company White Paper
1.30 MB

Company Media Kit
1.22 MB

Otworzenie konta w banku w Estonii

Eesticonsulting.ee świadczy szeroki wachlarz usług związanych z pomocą w otworzeniu rachunku bankowego na terenie Estonii.  Obecnie proces nie jest tak prosty jak kilka lat temu , a to za sprawą wdrożenia przez banki polityki know your custommer, czyli poznaj swojego klienta, a także aktualizacji polityki Anti Money Laudering Regulations – polityki przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu.

Jak otworzyć konto z kartą E-Rezydencja

Jeśli posiadasz już kartę e-Rezydent, która służy Ci jako karta Digital-ID do logowania w sektorze usług publicznych i prywatnych, posiadasz już założoną spółkę OU,  czas otworzyć konto.   Zgłoś się do nas , a my pomożemy Ci wypełnić aplikację do jednych z poniższych banków: LHV, Swedbank oraz SEB.   Te banki akceptują złożenie wniosku z użyciem kary e-Rezydent.   Procedura nie zajmuje dużo czasu , ale liczy się poprawne wypełnienie wniosku.

 

Bank LVH ma siedzibę w Talinnie i jest to estoński bank, z kolei Swedbank ma tylko oddziały w Estonii i jest to szwedzka grupa kapitałowa.   Poniżej przedstawiamy klasyfikację kont bankowych oraz innych rozwiązań.

 

 

Otworzenie rachunku przez pełnomocnika

Jeżeli nie macie karty e-Rezydent , możemy także pomóc Państwu w otworzeniu konta bankowego dla spółki bez wyjazdu do Estonii.  W tej sytuacji muszą Państwo udzielić pełnomocnictwa do założenia rachunku naszemu pracownikowi.   Pracownik stawi się w banku, wypełni za Państwa aplikację i otworzy konto w Państwa imieniu.  Wszelkie dokumenty do konta zostaną Państwu przekazane.

Banki

Banki

Swedbank, LVH i banki zagraniczne, np. w Polsce, Słowacji, Czechach

Firmy typu fintech

Firmy typu fintech

Rozwiązania głównie dla start-upów, np. Holvi, Revolut, Paysera, Payoneer lub inne rozwiązania jak np. procesory płatności

Krypto - konta bankowe

Krypto - konta bankowe

Dla działalności opartych na technologii blockchain, np. spekulacyjny handel bitcoinem, prowadzenie giełdy kryptowalut

Największe banki w Estonii

LVH BANK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.

 

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

SWEDBANK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.
Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

 

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident.

Enhance operational efficiency and increase productivity

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.
Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

 

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident.

Alert Box Element

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Alert Boxes Type One

Info!I Am Just An Alert Message

Alert Boxes Type Two

Info!I Am Just An Alert Message

Alert Boxes Type Three

Info!I Am Just An Alert Message

Alert Boxes Type Four

Info!I Am Just An Alert Message

Alert Boxes Type Five

Info!I Am Just An Alert Message

Alert Boxes Type Six

Info!I Am Just An Alert Message

Alert Boxes Type Seven

Info!I Am Just An Alert Message

Alert Boxes Type Eight

Info!I Am Just An Alert Message

Colored Box Elements Examples

Colored Boxe Type One

Heads Up!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Colored Boxe Type Two

Well Done!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Colored Boxe Type Three

Warning!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Colored Boxe Type Four

Oh Snap!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Accordions Elements Examples

Group your content according to its meaning and show it in a compact user friendly way. TheGem comes with responsive tabs & tours, each in multiple styles. You can add unlimited number of tabs and fill them with any content you wish!

Accordion Style One

Branding is simply a more efficient way to sell things?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

It’s better to be first in the mind than to be first in the marketplace?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Marketing is a company’s ultimate objective?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Accordion Style Two

Branding is simply a more efficient way to sell things?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

It’s better to be first in the mind than to be first in the marketplace?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Marketing is a company’s ultimate objective?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Accordion Style Three

Branding is simply a more efficient way to sell things?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

It’s better to be first in the mind than to be first in the marketplace?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Marketing is a company’s ultimate objective?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Counter Up Style

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

1248

WORKING HOURS

1248

HAPPY CLIENTS

1248

SUCCESS STORIES

1248

PERFECT BODIES

8500

ALL TIME CLIENTS

700

CLIENTS IN THIS YEAR

340

NEW PROJECTS

45

AVG PROFIT INCREASED

100

PROJECTS

40

STUFFS

2000

ELEMENTS

55

AVG PROFIT INCREASED

340

WORKING HOURS

400

HAPPY CLIENTS

520

SUCCESS STORIES

600

PERFECT BODIES

List Style Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

List Style One

 • It is a long established fact that a reader.
 • On the other hand, we denounce.
 • Lorem Ipsum has been the industry.
 • Well Documented
  Lorem ipsum dolor sit amet.
 • Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus.

List Style Two

 • It is a long established fact that a reader.
 • On the other hand, we denounce.
 • Lorem Ipsum has been the industry.
 • Well Documented
  Lorem ipsum dolor sit amet.
 • Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus.

List Style Three

 • It is a long established fact that a reader.
 • On the other hand, we denounce.
 • Lorem Ipsum has been the industry.
 • Well Documented
  Lorem ipsum dolor sit amet.
 • Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus.

List Style Four

 • It is a long established fact that a reader.
 • On the other hand, we denounce.
 • Lorem Ipsum has been the industry.
 • Well Documented
  Lorem ipsum dolor sit amet.
 • Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus.

Separator Style

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Call to Action Element Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Call To Action Style One

Happy To Discuss About Your Requirement

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt.

Call To Action Style Two

Like what you see? purchase this theme today and start making your website!

Call To Action Style Three

We are available 24x7 for you

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed
do eiusmod tempor incididunt.

CALL US NOW 1800-816-0000

Call To Action Style Four

Happy To Discuss About Your Requirement

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt.

Call To Action Style Five

We are available 24x7 for you

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod
tempor incididunt.

CALL US NOW 1800-816-0000

Call To Action Style Six

Happy To Discuss About Your Requirement

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt.

Tabs Elements Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Tabs Elements Style One

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‘Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‘lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‘Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‘lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‘Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‘lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Why do we use it?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Why do we use it?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Why do we use it?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Why do we use it?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

No items found

Testimonials Elements Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Testimonial Type One

Testimonial Type Two

No items found

Clients’ Testimonials

No items found

Testimonial Type Three

No items found

Testimonial Type Four

No items found

Testimonial Type Five

No items found

Testimonial Type Six

Testimonial Type Seven

No items found

No items found

Testimonial Type Eight

No items found

Testimonial Type Nine

No items found

Testimonial Type Ten

Team Elements Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Team Elements Style One

Team Elements Style Two

Team Elements Style Three

Team Elements Style Four

Team Elements Style Five

Team Elements Style Six

Team Elements Style Seven

Team Elements Style Eight

Team Elements Style Nine

Team Elements Style Ten

Team Elements Style Eleven

Team Elements Style Twelve

Pricing Table Elements Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Pricing Table Type One

STARTER

FREE FOREVER

 • 10.000 (10K) API Calls
 • 500 MB Storage
 • 2 Contributors

BASIC

$1899 PER MONTH

 • 100.000 (100K) API Calls
 • 10 GB Storage
 • 10 Contributors

PROFESSIONAL

$4899 PER MONTH

 • 500.000 (0.5M) API Calls
 • 50 GB Storage
 • 30 Contributors

BUSINESS

$9999 PER MONTH

 • 1.500.000 (1.5M) API Calls
 • 100 GB Storage
 • 50 Contributors

Pricing Table Type Two

Starter Package

$199 Per Month

 • Hard Dive Size: 10GB SSD
 • Customer Support: 24×7 Live Support
 • Uptime: 99.99% Uptime
 • Server Speed: 2x Server Speed
 • Free Domain:
 • Addon:

Wow Package

$299 Per Month

 • Hard Dive Size: 30GB SSD
 • Customer Support: 24×7 Live Support
 • Uptime: 99.99% Uptime
 • Server Speed: 3x Server Speed
 • Free Domain: Free 1 Domain
 • Addon:

Premium Package

$399 Per Month

 • Hard Dive Size: 60GB SSD
 • Customer Support: 24×7 Live Support
 • Uptime: 100% Uptime
 • Server Speed: 5x Server Speed
 • Free Domain: Free 5 Domain
 • Addon: Exclusive Addons

Pricing Table Type Three

Starter Package

 • 10GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 99.99% Uptime
 • 2x Server Speed

$199Per Month
Select Plan

Wow Package

 • 30GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 99.99% Uptime
 • 3x Server Speed
 • Free 1 Domain

$299Per Month
Select Plan

Premium Package

 • 60GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 100% Uptime
 • 5x Server Speed
 • Free 5 Domain
 • Exclusive Addons

$399Per Month
Select Plan

Pricing Table Type Four

Starter Package

$199/Per Month

 • 10GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 99.99% Uptime
 • 2x Server Speed

Wow Package

$299/Per Month

 • 30GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 99.99% Uptime
 • 3x Server Speed
 • Free 1 Domain

Premium Package

$399/Per Month

 • 60GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 100% Uptime
 • 5x Server Speed
 • Free 5 Domain
 • Exclusive Addons

Pricing Table Type Five

Starter Package

$199/Per Month

 • 10GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 99.99% Uptime
 • 2x Server Speed

Wow Package

$299/Per Month

 • 30GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 99.99% Uptime
 • 3x Server Speed
 • Free 1 Domain

Premium Package

$399/Per Month

 • 60GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 100% Uptime
 • 5x Server Speed
 • Free 5 Domain
 • Exclusive Addons

Pricing Table Type Six

Starter Package

$199/Per Month

 • 10GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 99.99% Uptime
 • 2x Server Speed

Wow Package

$299/Per Month

 • 30GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 99.99% Uptime
 • 3x Server Speed
 • Free 1 Domain

Premium Package

$399/Per Month

 • 60GB SSD
 • 24×7 Live Support
 • 100% Uptime
 • 5x Server Speed
 • Free 5 Domain
 • Exclusive Addons

Portfolio Listing Style Four

Portfolio Listing Style Three

Fancy Text Box Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Fancy Text Box Type One

Financial Planning

Financial Planning

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Portfolio Management

Portfolio Management

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Insurance

Insurance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Saving & Investments

Saving & Investments

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Personal Loan

Personal Loan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Advisory Services

Advisory Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Fancy Text Type Two

Financial Support

Financial Support

Provide Business Financial Support

Business Advisor

Business Advisor

Provide Business Financial Support

Loan Programs

Loan Programs

Provide Business Financial Support

Fancy Text Type Three

Vertical Leadership

Vertical Leadership

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Global Network

Global Network

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Go-to-Market Expertise

Go-to-Market Expertise

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fancy Text Type Four

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Fancy Text Type Five

Low Monthly Payments

Low Monthly Payments

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

No Down Payment

No Down Payment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Easy to Qualify

Easy to Qualify

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Competitive Rates

Competitive Rates

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Fancy Text Type Six

Market Strategy

Market Strategy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do.

Expert Advisor

Expert Advisor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do.

Audit & Consulting

Audit & Consulting

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do.

Fancy Text Type Seven

35 Years Experience

35 Years Experience

Lorem ipsum dolor sit ametsectetur adipiscing

Flexible Benefits

Flexible Benefits

Lorem ipsum dolor sit ametsectetur adipiscing

Good Performance

Good Performance

Lorem ipsum dolor sit ametsectetur adipiscing

Friendly Staff

Friendly Staff

Lorem ipsum dolor sit ametsectetur adipiscing

Fancy Text Type Eight

Life Insurance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Home Insurance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Auto Insurance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Fancy Text Type Nine

Life Insurance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Home Insurance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Auto Insurance

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Bold and Light Styles

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

H1 Heading Light

H2 Heading Light

H3 Heading Light

H4 Heading Light

H5 Heading Light
H6 Heading Light

H1 Heading Bold

H2 Heading Bold

H3 Heading Bold

H4 Heading Bold

H5 Heading Bold
H6 Heading Bold

Heading Paragraph Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Captions Text Light

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Captions Text Bold

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Light Body

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Body Text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Heading Text Italic Light

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Heading Text Italic Bold

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Sample Heading 01

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Sample Heading 02

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Sample Heading 03

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident.

Sample Heading 04

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident.

CUSTOM HEADING ONE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Custom Heading Two

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Custom Heading Three

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Custom Heading Four

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Custom Heading Five

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Custom Heading Six

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Beautiful Dropcaps

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

A
Aorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.
B
Borem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.
C
Corem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.
D
Dorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.
E
Eorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.
F
Forem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.
G
Gorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.
H
Horem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Blockquote Style

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adi pisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis ipsum dolor sit amet, consectetur adi pisicing elit, sed do eiusmod tempor inci didunt ut labore et dolore magna aliqua.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adi pisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis ipsum dolor sit amet, consectetur adi pisicing elit, sed do eiusmod tempor inci didunt ut labore et dolore magna aliqua.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adi pisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis ipsum dolor sit amet, consectetur adi pisicing elit, sed do eiusmod tempor inci didunt ut labore et dolore magna aliqua.

Unlimited Styles

FLAT + RADIUS

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum

STROKE + RADIUS

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum

FLAT + RECTANGLE

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum

STROKE + RECTANGLE

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum

Unlimited Styles

Unlimited Radius Sizes and Border Width

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio. sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

left + right icons

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio. sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Unlimited Colors!

WITH THIN FONT

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio. sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

with bold font

Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio. sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Blog Elements Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Blog Style One

Blog Style Nine

Before & After Style Examples

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

Before-After Style one

Before-After Style two

Before-After Style three

Your basket is currently empty.

Portfolio

We Love to Hear From You

Please call or email contact form and we will be happy to assist you.

Our Office Address

New York City Office:

PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Australia

London Office:

PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Australia

Berlin Office:

PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Germany

Talk to Us:

Email: info@example.com
Phone: (888)123-4567